Dettol antibakteriálny gél na ruky s harmančekom 50 ml

Antibakteriálny gél na ruky bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách (pomáha zneškodniť 99,9% baktérií a vírusov). Vhodný pre použitie na cestách, po použití...
Garantovaný nákup z DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 869 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €79 % • 3 844 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma99 % • 11 397 recenziíShop roka 2023 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 026 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 4 635 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €99 % • 3 354 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,14 €421 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantKe stiahnutie98 % • 61 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 974 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €97 % • 2 810 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 395 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 943 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 558 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,42 €99 % • 2 293 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 42 449 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €85 % • 1 090 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €98 % • 1 856 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 206 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €89 % • 1 359 recenziíĎalšie informácie

Spôsob použitia
na ruky
Objem
50 ml

Vhodný pre použitie na cestách, po použití verejných toaliet alebo na dezinfekciu rúk pred jedlom.

Balenie: 1x50ml

Použitie:
Kvapka gélu veľkosti nechtu (2ml) sa vytlačí do dlane, rýchlo sa roztrie na rukách, až kým nebudú ruky suché. Používa sa, keď nie je k dispozícii voda a mydlo.

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Biocídny výrobok, používajte bezpečne.
Pre vonkajšie použitie.Horľavý. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zabráňte kontaktu s očami.

Všetko supe

• , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

• Malé cestovné balenie
  • , zakúpené v Bambino.sk

• Prijemna vona.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v amddrogeria.sk

hygiena

• , zakúpené v Najlekaren.eu

• Dezinfekcia je dolezita sucast zivota, dettol je prijemny, kvalitny, nedrazdi pokozku a ma prakticke balenie aj na cestovanie.
    • antibakteriálna schopnosť
    • nemusíte použiť vodu
    • rýchlo sa vstrebe
    • má "protismradľavé" účinky
    • ideálny tamkde nieje voda
    • malé balenie sa zmestí aj do vrecka
    • pekne vonia
    • po použití možete jesť
    • neodmasťuje

Keď bol dettolový boom,kúpila som si mydlá a dostala som k nim tento gél.S takýmto výrobkom som nemala skúsenosti,tak som bola nadšená - kvapneš na ruky,trieš - a je to :) Vtedy som syna ešte prebaľovala,tak sa stávalo,že mi potom od hovienok smrdeli ruky.Smrad nešiel ničím odstrániť,skúsila som gel - a cítila som len jeho vôňu.Vôbec sa po použití nelepí,ako sa mi to stávalo pri lacnejších géloch.
    Zbožňujem toto malé balenie,zmestí sa aj do vrecka.
    Syn je už školák,tak má vždy jedno balenie v školskej taške,ja zasa v kabelke
    Cena je 100%-ne primeraná kvalite,vlastne ani neviem,či patrí medzi drahšie či lacnejšie.Pár gélov som skúsila v maminej práci(tam používajú lacné),ale nebola som spokojná,takže jediný mnou zakúpený antibakteriálny gél sa stal aj mojím číslom 1.
    Odporúčam každému,minimálne školopovinné deti by ho mali určite mať